Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв виверження вулкана в Гватемалі продовжує зростати

Рятувальник продовжують пошуки зниклих безвісти

Щонайменше 82 людини загинули в Гватемалі, де раніше оголосили термінову евакуацію в результаті виверження вулкана Фуего. Ще майже 200 людей вважаються зниклими безвісти. 

Про це в середу повідомило агентство EFE.

Раніше було відомо про 75 жертв. Як вказує агентство, тіла ще шістьох осіб виявили в середу під час пошукових роботах в селі Сан-Мігель-Лос-Лотес (департамент Ескуінтла), на яке в неділю зійшов потужний потік лави. Ще одна людина померла в лікарні, повідомила іспанська газета "Діаріо".

ВідеоТисячі гватемальців покинули свої будинки через виверження вулкану Фуего

75 людей загинуло внаслідок виверження гватемальського вулкану. Вогняна гора Фуего продовжує викидати гарячий газ та лаву, і через це у регіоні триває евакуація. Майже дві сотні людей влада вважає зниклими безвісти. Залишити свої домівки під час найбільшого за 44 роки виверження вже довелося тисячам гватемальців.

Тисячі гватемальців покинули свої будинки через виверження вулкану Фуего

За останніми даними, загалом у зону дії недільного виверження потрапили понад 1,7 мільйона людей, з них понад три тисячі евакуювали. У вівторок рятувальним роботам зашкодило нове виверження, під час якого вулкан вивергнув гарячий газ, а по його південному боку потекло розпечене каміння.

У зв'язку із загибеллю людей в Гватемалі оголошено триденний траур.

Фуего – один із трьох діючих вулканів в Гватемалі. Він розташований в 45 км від столиці, яка носить таку ж назву, як і країна. Вулкан також добре видно з острова Антигуа. Висота Фуего над рівнем моря становить 3763 м. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції