На Гаїті внаслідок землетрусу загинули майже 1,3 тис. людей

Стихія зруйнувала 2 868 і пошкодила 5 410 будинків.

На Гаїті в неділю, 15 серпня, кількість жертв землетрусу силою 7,2 бала сягнула 1 297 людей. Окрім того, зараз відомо про понад 5,7 тис. постраждалих.

Про це із посиланням на очільника Управління цивільного захисту Гаїті Джеррі Чандлера повідомляє CNN.

Зазначається, що стихія зруйнувала 2 868 і пошкодила 5 410 будинків. Окрім того, землетрус заблокував дороги, якими можна було доставляти до постраждалих районів життєво необхідні товари, а лікарні опинилися за крок до медичного колапсу.

"Коли йдеться про медичні потреби, це наше найбільш невідкладне завдання. Ми почали відправляти ліки і медперсонал до постраждалих установ, - сказав прем'єр-міністр країни Аріель Генрі. - Щодо людей, які потребують термінової спеціальної допомоги, ми евакуювали певну кількість із них, і ми евакуюємо ще декого сьогодні і завтра".

Землетрус стався о 8:30 ранку в суботу, 14 серпня, на глибині близько 10 кілометрів з епіцентром приблизно в 12 кілометрах на північний схід від Сен-Луї-дю-Сюду в південно-західній частині країни.

Тим часом метеорологи попереджають, що у понеділок і вівторок Гаїті охопить тропічний шторм із сильним вітром і проливним дощем, який "може призвести до повеней і обвалів".

Як повідомлялося, США, Чилі, Панама, Колумбія і деякі інші країни Латинської Америки висловили готовність надати допомогу Гаїті у подоланні наслідків землетрусу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація