Кількість жертв землетрусу на Гаїті перевищила 230 тисяч людей

Кількість жертв землетрусу на Гаїті майже зрівнялася з кількістю загиблих в результаті цунамі у Південно-Східній Азії в 2004 році.

Кількість жертв потужного землетрусу на Гаїті, який стався 12 січня 2010 року, за офіційними даними досягла 230 тисяч людей.

Нові дані про загиблих також не є остаточними, оскільки в них не враховані ті, кого родичі поховали на приватних кладовищах.

Таким чином, кількість жертв землетрусу на Гаїті майже зрівнялася з кількістю загиблих в результаті цунамі у Південно-Східній Азії в грудні 2004 року. Тоді хвиля, яка виникла внаслідок підводного землетрусу, обвалилася на узбережжя Індонезії, Шрі-Ланки, Індії, Таїланду та інших держав регіону: близько 240 тисяч людей загинули.

Нагадаємо, землетрус на Гаїті 12 січня став найбільш руйнівним в регіоні за всю історію спостережень. Столиця держави Порт-о-Пренс була практично зруйнована, близько двох мільйонів гаїтян лишилися без даху над головою. Між тим і майже через місяць після катастрофи під завалами продовжують знаходити живих людей.

Допомогу Гаїті надають багато держав і міжнародні організації. Але на острові панує хаос та розруха, там почали діяти мародери і торговці "живим товаром".

Читайте також:

На Гаїті знайшли живим чоловіка, який пролежав під завалами майже місяць

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

У США можливий такий самий землетрус, як на Гаїті

На Гаїті голодують два мільйони людей, мільйон стали біженцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: