Близько 70 людей загинули від землетрусу в Афганістані

У Афганістані стався землетрус магнітудою 5,5 балів за шкалою Ріхтера. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Потужний землетрус стався в Афганістані в п'ятницю вночі в 100 кілометрах від Кабула. Сила перших поштовхів склала 5 з половиною балів за шкалою Ріхтера. Через декілька годин поштовхи повторилися. В даний час до 70 людей вважають загиблими, ще більше 100 поранені. Як заявив губернатор округу Хогиані - Саїд Рахман, практично повністю зруйновано понад 200 будинків.

Землетруси в цьому районі не є рідкістю, оскільки там стикаються тектонічні плити Євразії і Індостану. Місцеві жителі будують там будинки з глини, тому навіть найменші коливання грунту нерідко призводять до великої кількості жертв.

З багатьма селищами високо в горах немає зв'язку, тому місцева влада досі не можуть точно оцінити масштаб руйнувань. Жителі сіл, які пострадали від землетрусу, змушені були самі розбирають завали, намагаючись дістати з-під них поранених і загиблих. Зараз вже підрозділи афганської національної армії приступили до робіт по ліквідації наслідків землетрусу.

Нагадаємо, що останній мастшабний землетрус стався  в Італії 6 квітня. Кількість жертв руйнівного землетрусу досягла 293 людей. В результаті землетрусу було поранено близько 1,5 тисяч людей, без притулку лишилися приблизно 40 тисяч людей. Серед загиблих від землетрусу дві громадянки України – жінка та 8-річна дівчинка.

Читайте також:

На Курильських островах сталося шість землетрусів

Потужний землетрус в Італії. Майже 100 загиблих

Кількість жертв землетрусу в Італії наблизилась до трьох сотень

В Італії під час землетрусу загинула українська дівчинка

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: