Кількість жертв землетрусу в столиці Гаїті досягла 150 тисяч осіб

До цієї кількості не входять жертви землетрусу в інших містах країни, а також ті, хто був похований або спалений родичами.

Кількість жертв потужного землетрусу в столиці Гаїті Порт-о-Пренсі досягла 150 тисяч осіб.

За словами міністра інформації Марі-Лоранс Жослін Лассег, до цієї кількості не входять жертви землетрусу в інших містах країни, а також ті, хто був похований або спалений родичами.

”Ніхто не знає, скільки тіл поховано під завалами - двісті, триста тисяч? Хто знає загальне число жертв?” - сказала міністр.

Уряд Гаїті вже оголосив про завершення пошукових робіт, оскільки шансів знайти кого-небудь живим більш ніж через 10 днів після землетрусу дуже мало.

Як повідомлялося, рятувальникам вдалося витягнути понад 130 осіб, які вижили під уламками будівель. Останнього виявили в суботу - 24-річний гаїтянин 12 днів харчувався печивом, колою і пивом, оскільки землетрус застав його в продуктовому магазині.

Влада і гуманітарні організації наразі мають намір зосередитися на допомозі людям, які лишилися без даху над головою, які вимушені жити в тимчасових таборах і відчувають нестачу продовольства і питної води.

Як повідомлялося, землетрус магнітудою понад 7 відбувся на Гаїті 12 січня. Він став найбільш руйнівним в регіоні за всю історію спостережень.

Читайте також:

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

На Гаїті у братських могилах поховано вже 120 тисяч осіб

На Гаїті вдалося врятувати людину, яка пролежала 11 днів під завалами

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: