Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв жахливого теракту у Сомалі перевищила півтисячі осіб

Доля ще близько 70 людей є невідомою.

Внаслідок масштабного теракту, скоєного 14 жовтня в столиці Сомалі Могадішо, загинули набагато більше людей, ніж вважалось раніше. Надзвичайна комісія, створена у Сомалі для розслідування трагічної події, встановила, що внаслідок теракту загинули щонайменше 512 осіб.

ВідеоУ Парижі запалали вогні Ейфелевої вежі у пам’ять про жертв теракту в Сомалі

Про це агентству AFP у суботу, 2 грудня, повідомив керівник центру з надзвичайних операцій Сомалі Абдулахі Мохамед Ширвак. Раніше офіційно називалась цифра у 358 осіб, які загинули внаслідок потужного вибуху у Могадішо.

"Загальна кількість людей, які, за нашими даними, стали жертвами (теракту - Ред.), становить 869 осіб: 512 загиблих, 295 поранених та ще близько 70, доля яких є невідомою: загинули вони чи зникли безвісти", - повідомив Ширвак.

Нагадаємо, два вибухи у Могадішо пролунали у суботу, 14 жовтня. Перший стався поблизу готелю в урядовому кварталі з безліччю ресторанів, а другий – неподалік місцевого ринку. Закладені в машини бомби мали надзвичайну потужність. Як наслідок, ущент зруйновані десятки будинків та машини. Досі офіційно жодне з угруповань не взяло на себе відповідальності. У поліції підозрюють бойовиків-ісламістів з угруповання «Аш-Шабааб», що тісно пов’язані з «Аль-Каїдою».

Фотогалерея Кількість загиблих від вибуху у Сомалі зросла майже вдесятеро (7 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції