Кім Чен Ин на честь дня народження батька підвищив у званнях армійських командирів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кім Чен Ин висловив упевненість в тому, що командний склад Корейської народної армії виконає обов'язок перед епохою і революцією в боротьбі за наближення перемоги в протиборстві з імперіалізмом і США.

Лідер КНДР Кім Чен Ин з нагоди дня народження свого батька - колишнього північнокорейського лідера Кім Чен Іра підвищив у військових званнях командирів народної армії.

Про це йдеться в прес-релізі посольства КНДР у РФ, передають РИА Новости.

"Згідно з наказом, Ан Мен Ген призначений генерал-лейтенантом сухопутних військ, Кім Ен Сент - контр-адміралом ВМС, Кім Мен Бок, Чжон Хек Чжу, Сон Чжон Рок, Лі Чжен Мук - генерал-майорами стратегічних військ, 22 людини, в тому числі Кім Дон Гіл і Кім Чхор Ун - генерал-майорами сухопутних військ ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Кім Чен Ин "висловив упевненість в тому, що командний склад Корейської народної армії, міцно згуртувавшись єдиною ідеєю і волею навколо ЦК партії, виконає святу місію і обов'язок перед епохою і революцією в боротьбі за наближення остаточної перемоги в протиборстві з імперіалізмом і США, і в справі чучхейської революції ".

ВідеоІсторична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Кім Йо Чжон – найближча родичка чинного лідера КНДР. Вона єдина з династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. І на Ігри, як виявилося, поїхала із листом від старшого брата. Подробиць змісту листа не розголошують, але особисто президента Південної Кореї запросили приїхати у Пхеньян якомога раніше.

Історична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Згідно з північнокорейською історіографією, керівник КНДР в 1994-2011 роках Кім Чен Ір народився 16 лютого 1942 року в партизанському таборі на горі Пектусан в повіті Самджіен на півночі Кореї. За неофіційними джерелами, він народився 16 лютого 1941 року в селі Вятському Хабаровського краю, де розташовувалася 88-ма окрема бригада Радянської армії, батальйоном якої командував його батько - майбутній президент КНДР Кім Ір Сен. Кім Чен Ір помер 17 грудня 2011 року.

Нагадаємо, що КНДР і Південна Корея домовилися про те, що вони відправляться на зимові Олімпійські ігри під єдиним прапором. Також повідомлялося, що віце-президент США Майк Пенс і дочка американського президента Іванка Трамп не планують зустрічатися з сестрою північнокорейського лідера Кім Чен Ина під час Олімпійських ігор в Пхенчхані. 

Своєю чергою, віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пхенчхані сидів дуже близько біля сестри лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Йо Чжон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції