Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин обізвав Трампа "шизофренічним дідуганом"

Кім Чен Ин обізвав Трампа "шизофренічним дідуганом"

Лідер Північної Кореї відреагував на заклики Трампа знищити КНДР.

Кім Чен Ин заявив, що має право розробляти зброю для Північної Кореї. У цьому його переконали слова "божевільного" президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє BBC.

Кім Чен Ин сприйняв погрози Трампа знищити КНДР, якщо виникне потреба захисту Штатів чи країн-союзниць, серйозно. У відповідь він назвав слова Трампа "божевільною дурницею".

Лідер Північної Кореї заявив: "Оскільки Трамп перед обличчям світу пішов на заперечення і образу самого існування мене, нашої держави і найжорстокішим способом оголосив війну з метою знищення нашої Республіки, ми, зі свого боку, серйозно врахуємо адекватні, небувалі в історії відповідні наджорсткі заходи".

Відео У США ухвалили нові обмеження проти Північної Кореї

"Шизофренічний припадок президента США позбавляє навіть нормальну людину здорового розуму і стриманості... Божевільного американського дідугана неодмінно будуть приборкувати вогнем", - додав він.

Північнокорейський лідер додав, що Трамп "дорого заплатить" за свою нещодавню промову в ООН. За словами президента США Дональда Трампа, країна буде змушена повністю знищити Північну Корею, якщо Пхеньян не припинить свою ядерну програму. Американський лідер закликав країни-члени ООН об'єднатися і ізолювати уряд Кім Чен Ина, поки він не припинить ворожу поведінку. Також Трамп глумливо охрестив очільника КНДР "людиною-ракетою" у "місії самогубств".

Фотогалерея Кім Чен Ин відсвяткував шосте ядерне випробування пишним бенкетом і концертом (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції