Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин вирішив налагодити стосунки з Південною Кореєю

Наразі він хоче створити умови для подальшого об'єднання.

Лідер КНДР Кім Чен Ин закликав Північну та Південну Корею попрацювати над налагодженням відносини та створенням умов для подальшого об'єднання, передає інформагенство "ТАСС" із посиланням на північнокорейське агентство.

"Нашій країні потрібно рішуче дотримуватися політики, що дозволила би зробити прорив в об'єднанні з Південною Кореєю. Не варто ворушити минуле і згадувати про взаємини з Сеулом. Замість цього слід покращувати зв'язки між Північчю і Півднем", - йдеться в заяві лідера КНДР.

Зазначається, що він також підкреслив необхідність "створити атмосферу для національного примирення і об'єднання". Однак це питання треба "вирішувати спільними зусиллями й без залучення посередників".

"Настав час об'єднати зусилля корейського народу, аби припинити нарощування напруженості на Корейському півострові. Йдеться про примирення нації і її добровільному об'єднанні", - наголосив Кім Чен Ин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада КНДР та Південної Кореї вперше за тривалий час домовилися провести переговори на високому рівні. Представники країн зустрінуться наступного тижня у прикордонному місті Пханмунджом, аби обговорити можливу участь КНДР на зимових Олімпійських іграх у Південній Кореї. А також шляхи покращення двосторонніх відносин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції