Кім Чен Ин визнав, що КНДР загрожує дефіцит їжі: люди продають меблі для порятунку родин від голоду

Кім Чен Ин визнав, що КНДР загрожує дефіцит їжі: люди продають меблі для порятунку родин від голоду

Associated Press

Лідер країни заявив, що вирішення дефіциту продовольства є "першочерговим завданням".

Північній Кореї, де мільйони людей загинули під час голодомору в 90-х роках, у найближчий час загрожує "напружений" дефіцит їжі.

Про це 15 червня заявив сам керманич ізольованої держави Кім Чен Ин під час засідання Центрального комітету своєї правлячої Робочої партії, пише The New York Times з посиланням на офіційне Корейське агентство новин.

Зазначається, що лідер країни КНДР звинуватив в усьому неврожай, спричинений повенями, коронавірус та міжнародні санкції.

"Зокрема, ситуація з продовольством у людей стає напруженою, оскільки сільськогосподарський сектор не зміг виконати план виробництво зерна після пошкоджень від повені. Тому для партії та держави важливо зосередитись на сільському господарстві", - заявив Кім Чен Ин. 

Також, як повідомляє The New York Times, за спостереженнями південнокорейських репортерів, в останні тижні у Північній Кореї здорожчав рис, а низка товарів першої необхідності, зокрема, ліки, стають дефіцитними, оскільки пандемія змусила Північну Корею закрити кордон з Китаєм, єдиним великим торговим партнером ізольованої країни.

Підпільні журналісти, які працюють в країні, зазначають, що у КНДР деякі сім'ї почали продавати меблі, щоб отримати готівку на їжу, також зростає і кількість безпритульних дітей, котрі шукають харчі.

Нагадаємо, минулого року Північну Корею охопили масштабні повені, які понищили врожай. Попри це керманич ізольованої держави Кім Чен Ин наказав відмовитися від будь-якої міжнародної допомоги, пояснюючи це тим, що так нібито до країни завезуть коронавірус і буде спалах.

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод
Наступна публікація