Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин заговорив про необхідність поліпшення відносин з Південною Кореєю

Лідер КНДР заявив про готовність відправити на Олімпіаду-2018 делегацію від країни.

Лідер КНДР Кім Чен Ин закликав Південну Корею до переговорів для успішного проведення Зимової Олімпіади-2018 у Пхьончхані.

Про це він завив у щорічній промові на честь Нового року, передає Bloomberg.

Лідер Північної Кореї запевнив, що "ми щиро сподіваємося, що ігри будуть успішними". Він зауважив, що дві Кореї мають намагатися вирішувати ті проблеми, які є між ними, самостійно, а не шукати допомоги поза регіоном.

"Настав час, щоб Північ та Південь сіли разом та серйозно обговорили, як покращити міжкорейські відносини самостійно", - наголосив Кім Чен Ин. Із посиланням на Олімпійські ігри він зауважив, що його країна "готова ужити необхідних заходів, зокрема, відправити нашу делегацію, і для цього влада Півночі та Півдня мають негайно зустрітися".

Своєю чергою, президент Південної Кореї Мун Чже Ін позитивно сприйняв заяву лідера КНДР та повідомив, що його країна готова до перемовин.

Крім того, у своїй промові Кім Чен Ин укотре нагадав, що він може вдарити по США ядерною бомбою, якщо це буде необхідно.

Нагадаємо, що стосунки між Південною та Північною Кореєю вже давно залишаються напруженими. Зокрема, на початку грудня 2017 року Південна Корея анонсувала створення загону з тисячі елітних спецпризначенців, місія яких – у разі війни знищити лідера північнокорейського режиму та його поплічників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції