Кім Чен Ин заявив про наміри "ворожих сил" нанести удар по КНДР та закликав підвищити боєготовність армії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кім Чен Ин заявив про наміри "ворожих сил" нанести удар по КНДР та закликав підвищити боєготовність армії

Associated Press

Лідер КНДР виступив на семінарі.

У Пхеньяні відбувся перший в історії семінар для командування і політичних комісарів Корейської народної армії (КНА). Лідер КНДР Кім Чен Ин закликав докласти максимальних зусиль для підвищення боєздатності всіх підрозділів.

Про це в п'ятницю, 30 липня, повідомляє агентство ЦТАК.

"Наразі ворожі сили систематично нарощують свої можливості для нанесення попереджувального удару по КНДР, нарощують озброєння і активізують всілякі військові навчання з метою агресії. Ми повинні докласти максимальних зусиль для підвищення боєздатності всіх підрозділів", - сказав Кім Чен Ин у своєму виступі на семінарі.

У семінарі взяли участь воєначальники і політичні комісари всіх армійських підрозділів. На ньому обговорювалися питання тактичної і політичної підготовки кадрів для армії, а також підвищення обороноздатності на тлі зростання нових загроз.

Нагадаємо:

  • Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин 5 червня вперше за місяць з'явився на публіці. Північнокорейський диктатор головував на засіданні політбюро Трудової партії Кореї. Він обговорив, зокрема, скликання керівної партії і організаційні питання. 
  • У Пхеньяні заявили, що стан Кім Чен Ина "розбиває серця народу". На думку аналітиків, у такий спосіб режим намагається довести світові, що і північнокорейці дбають про свого лідера і плачуть через його худорлявість.

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод
Наступна публікація