Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин заявив про негайне зупинення усіх ядерних програм Північної Кореї

Також КНДР закриє свій ядерний полігон.

Північна Корея негайно зупинить усі ядерні і ракетні випробування і закриє свій ядерний полігон заради економічного зростання та миру на Корейському півострові.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на державні північнокорейські ЗМІ.

ВідеоWashington Post повідомляє, що Майк Помпео таємно літав до корейського диктатора Кім Чен Ина

Таємно з’їздити у КНДР Помпео міг ще на початку квітня. Про переговори з Північною Кореєю обмовився і Дональд Трамп на зустрічі із японським прем’єром.

Washington Post повідомляє, що Майк Помпео таємно літав до корейського диктатора Кім Чен Ина

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що його країні більше не потрібно проводити ядерні випробування або випробування міжконтинентальних балістичних ракет.

"Щоб гарантувати призупинення ядерних випробувань, північний ядерний полігон  республіки буде закрито", - повідомляє Корейське центральне інформаційне агентство після того, як Кім провів перше цьогорічне  пленарне засідання Центрального комітету правлячої Трудової партії Кореї.

"Усі проекти партії та країни будуть спрямовані на побудову соціалістичної економіки, і всі наші зусилля будуть спрямовані на це", - йдеться у заяві.

Північна Корея також заявила, що буде вести переговори з міжнародним співтовариством, поклавши цьому початок зустріччю Кім Чен Ина з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном, яка планується на наступному тижні. Також лідер КНДР планує зустрітися із президентом США Дональдом Трапом наприкінці травня або на початку червня.

ядерна програма кндр. інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції