Кім Чен Ір амністував та звільнив двох американських журналісток

У цей же день до КНДР приїхав екс-президент США Білл Клінтон, з метою розібратися у ситуації з журналістками. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Лора Лін і Юна Лі
AFP
Лора Лін та Юна Лі
Лідер КНДР Кім Чен Ір надав "спеціальне помилування" двом журналісткам, громадянкам США Лоре Лін і Юне Лі, яких раніше суд Північної Кореї засудив до 12 років виправних робіт, і розпорядився звільнити їх, повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

"Кім Чен Ір видав указ голови Державного Комітету оборони КНДР, що надає спеціальне помилування двом американським журналісткам, які були засуджені до виправних робіт у відповідності зі статтею 103 Соціалістичної конституції та звільняє їх", - цитує агентство повідомлення ЦТАК.

Раніше у вівторок в Північну Корею прибув колишній президент США Білл Клінтон, щоб провести переговори про звільнення американських журналісток, які працювали на телекомпанію "Каррент-ТВ".Він відвідав у в'язниці американських журналісток. Стало відомо, що у разі звільнення, жінки поїдуть разом з Клінтоном до США.

32-річна Лора Лін і 36-річна Юна Лі, що працюють на американський телеканал Current TV, були заарештовані в березні 2009 року на прикордонній з Китаєм річці Туманган, де вони збирали інформацію про перебіжчиків з КНДР.

Читайте також:

Північна Корея закінчила розслідування справи двох американських журналісток

Північна Корея судитиме американських журналісток за "ворожі дії"

У КНДР допитують двох американських журналісток

Північнокорейські військові затримали двох американських журналісток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: