Кім Чен Ір натякнув у Китаї, що його замінить син

Лідер КНДР відвідав Китай, де розповів про дружбу між КНДР і Китаєм при наступних поколіннях. Його наступником, вочевидь, стане молодший син Кім Чен Ун.

Керівник КНДР Кім Чен Ір у ході свого візиту в Китай ще раз натякнув на майбутню передачу влади своєму молодшому синові, 27-річному Кім Чен Уну.

Зокрема, 68-річний Великий Керівник висловив надію, що дружба між КНДР і Китаєм збережеться і при наступних поколіннях. Крім того, він підкреслив, що Північна Корея опинилася у непростій політичній ситуації, і тому передача естафети "наступному поколінню" є "важливою історичною місією".

The Daily Telegraph вважає, що саме в цих висловлюваннях міститься натяк на майбутній процес передачі влади в КНДР наступникові Кім Чен Іра.

Говорячи про "непросту політичну ситуацію", в якій опинилася КНДР, її керівник, мабуть, мав на увазі тривалий тиск США на республіку.

За допомогою санкцій, які напередодні були посилені, Сполучені Штати мають намір ізолювати верхівку Північної Кореї і чинити на неї тиск, перешкодивши Пхеньяну продавати і купувати зброю і розвивати свою ядерну програму, що має, як передбачається, військову спрямованість.

Кім Чен Ун, син Кім Чен Іра
AFP
Кім Чен Ун
Санкції торкнуться восьми північнокорейських установ і підприємств, а також чотирьох громадян КНДР, зайнятих торгівлею зброєю, наркотиками і предметами розкоші, нагадує BBC.

Американці також хочуть позбавити північнокорейську еліту можливості купувати за кордоном предмети розкоші, на які вельми ласі вищі партійні чиновники КНДР.

Чутки про те, що Кім Чен Ір готується поступово передати владу синові, вже давно обговорюються світовими ЗМІ. Втім, деякі експерти висувають іншу версію: поки молодший син не подорослішає, керівництво партією і державою тимчасово може взяти на себе Чжан Сон Тхек - досвідчений і авторитетний партійний діяч, чоловік сестри Кім Чен Іра.

З чуток, молодший син супроводжував батька в поїздці, хоча і не був включений в офіційний список осіб, які супроводжують великого полководця. Сам Кім Чен Ір на кадрах китайського телебачення, що демонструють візит, виглядав злегка втомленим і трохи кульгавів.

Читайте також:

США посилили санкції проти КНД

Кім Чен Ір вперше зізнався, що відвідав Китай

КНДР пригрозила супротивникам "священною ядерною війною"

Південна Корея може надати КНДР допомогу через міжнародні організації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: