Кім Чен Ір назвав свого наступника

Північнокорейський лідер Кім Чен Ір запропонував своїм наступником третього сина Кім Чен Уна.

Кім Чен Ір
AFP
Північнокорейський лідер Кім Чен Ір запропонував свого третього сина Кім Чен Уна як наступника і направив директиву про його висунення в керівництво правлячої Трудової партії Кореї. Про це в четвер повідомило агентство "Ренхап" з посиланням на джерела, добре інформовані про ситуацію в Північній Кореї.

Нинішньому керівникові КНДР в поточному році виповнюється 67 років і у нього, як відомо, є серцево-судинні захворювання і діабет. Останнім часом стан здоров'я 66-річного лідера КНДР є об'єктом пильної уваги світових ЗМІ. За повідомленнями зарубіжних інформагентств, що посилалися на розвіддані, в серпні минулого року Кім Чен Ір переніс інсульт. У вересні він не з'явився на торжествах з нагоди 60-ої річниці проголошення республіки, що викликало нову хвилю чуток щодо його самопочуття. При цьому офіційні представники КНДР стверджують, що чутки про хворобу лідера країни є вигадкою.

Кім Чен Уну зараз 25 років, він народжений від третьої дружини північнокорейського керівника на ім'я Ко Ен Хі, яка у віці 51 року померла в 2004 році від раку грудей. Вона також є матір'ю середнього сина Кім Чен Іра - Кім Чен Чоля. Перед смертю Ко Ен Хі державні ЗМІ назвали її "шанованою матір'ю", і це наводило на думку, що одного з хлопчиків готують в лідери.

Висунення Кім Чен Уна було сприйняте в Північній Кореї як несподіванка, причому навіть членами правлячої партії.

Читайте  також:
КНДР на межі історичної події?
Корейці побачили живого Кім Чен Іра
Кім Чен Ір почав сам чистити зуби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: