Кім Чен Ір публічно напився

Преса дізналася нові подробиці зустрічі в Пхеньяні північнокорейського лідера Кім Чен Іра із заввідділом міжнародних зв'язків ЦК КПК Ван Цзяжуєм.

Преса дізналася нові подробиці зустрічі в Пхеньяні північнокорейського лідера Кім Чен Іра із заввідділом міжнародних зв'язків ЦК КПК Ван Цзяжуєм. Як пише в п'ятницю газета "Чосон ільбо" із посиланням на дипломатичні джерела в Пекіні, під час тривалого ланча з Ван Цзяжуєм лідер КНДР випив велику кількість міцного спиртного. Це була перша прилюдна зустріч із зарубіжним гостем після перенесеного Кім Чен Іром влітку, як вважають, інсульту.

На зустрічі з китайським емісаром, яка продовжувалася дві години, подавали корейські спиртні напої, повідомило джерело. Керівник КНДР особисто запропонував декілька тостів і сам випив багато невеликих чашок з напоєм. На думку неназваних дипломатів в Пекіні, це було зроблено з метою продемонструвати міцне здоров'я північнокорейського лідера.

Нагадаємо, перші повідомлення про хворобу північнокорейського лідера з'явилися в кінці жовтня 2008 року, після того, як він тривалий час не з'являвся на публіці. На початку вересня з'явилися припущення, що Кім Чен Ір переніс інсульт, а в кінці жовтня повідомлялося і про другий інсульт. Офіційно влада Північної Кореї заперечує подібні повідомлення, стверджуючи, що із здоров'ям в Кіім Чен Іра все гаразд.

Пізніше на підтвердження цього північнокорейські ЗМІ почали поширювати фотографії Кім Чен Іра; на них лідер КНДР був зображений під час відвідин різних громадських, спортивних, але в основному військових заходів. "Докази" Пхеньяну - фотографії зі слідами монтажу і повідомлення про прилюдні появи Кім Чен Іра без вказівки дат - викликали серйозні сумніви у західних експертів.

Читайте також:
Кім Чен Іра бачили в танковій дивізії
Кім Чен Іру надішлють в подарунок гроші на повітряних кулях
Північна Корея розірвала усі угоди з Південною Кореєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: