Кім Чен Ір спростував чутки про передачу влади синові

Лідер Північної Кореї не підтвердив чутки про передачу влади його молодшому синові і назвав "помилковими чутками з Заходу".

Лідер КНДР Кім Чен Ір назвав "помилковими чутками з Заходу" повідомлення про те, що він готується передати владу своєму молодшому синові Кім Чен Уну. Про це розповів прем'єр-міністр Китаю Вень Цзябао на зустрічі з колишнім президентом США Джиммі Картером в Пекіні. Звіт про поїздку американського екс-президента, що відбулася 4-10 вересня, опублікований на сайті Центру Картера.

Очікувалося, що Кім Чен Ун буде названий наступником Кім Чен Іра на зустрічі Політбюро Трудової партії Кореї, яку планувалося провести в першій половині вересня. Ця зустріч повинна була стати лише третьою з моменту утворення партії. Попереднє таке засідання відбулося в 1980 році, і саме тоді Кім Чен Ір був оголошений наступником засновника КНДР Кім Ір Сена.

Проте зустріч Політбюро, за даними південнокорейських і західних джерел, досі не відбулася. Як причини її скасування називають хворобу Кім Чен Іра і руйнівну повінь, жертвами якої стали десятки жителів КНДР. Згідно зі ще однією версією, засідання відкладено на більш пізній термін у зв'язку з тим, що північнокорейське керівництво не встигло врегулювати всі питання, що стосуються передачі влади.

Зустріч Політбюро може відбутися 10 жовтня. Ніякої офіційної інформації з Північної Кореї з цього приводу не надходить.

Кім Чен Ун вже довгий час вважається найбільш вірогідним наступником Кім Чен Іра на чолі держави. У пресі з'являлися повідомлення, що молодшого сина керівника КНДР призначили головою Служби безпеки, обрали до парламенту і офіційно представили вищим посадовим особам країни. Ці повідомлення супроводжувалися численними чутками про погіршення здоров'я Кім Чен Іра.

Читайте також:

Правляча партія КНДР відклала з'їзд через погане самопочуття Кім Чен Іра

Кім Чен Ір натякнув у Китаї, що його замінить син

Кім Чен Ір передав особисті статки молодшому синові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: