Кім Чен Ір вперше зізнався, що відвідав Китай

Міністерство закордонних справ КНР підтвердило той факт, що Кім Чен Ір справді побував у китайській столиці. Це перша офіційна інформація про його візит.

Бронепоїзд Кім Чен Іра
AFP
Бронепотяг Кім Чен Іра
Лідер КНДР Кім Чен Ір завершує візит до Китаю і повертається до Пхеньяну.

Про це передає в понеділок з посиланням на південнокорейські ЗМІ агентство EFE.

Спецпотяг північнокорейського лідера, який виїхав сьогодні з китайського міста Муданьцзян (провінція Хейлунцзян), наближається до кордону Північної Кореї.

У Сеулі вважають, що Кім Чен Ір відвідав місто Харбін, після чого відправився на потязі у бік кордону між Китаєм і КНДР. До вечора за місцевим часом його прибуття чекають у прикордонному місті Туминь, де приймаються надзвичайні заходи безпеки. Про це повідомили японські ЗМІ, уважно відслідковують переміщення Кім Чен Іра по території Китаю.

Сьогодні ж міністерство закордонних справ КНР підтвердило деяким іноземним дипломатам в Пекіні той факт, що Кім Чен Ір справді побував у китайській столиці. Це перша офіційна інформація про його візит. Засоби масової інформації КНДР сповіщають про закордонні поїздки вождя тільки після його повернення в країну.

Сеульські ЗМІ стверджують, що Кім Чен Іра в поїздці супроводжував його молодший син і потенційний політичний спадкоємець Кім Чен Ун, який міг бути представлений китайському керівництву в цій якості.

Нинішній візит Кім Чен Іра в Китай є вже другим за останні три місяці, що незвично для північнокорейського лідера, який рідко залишає свою країну. Його попередня поїздка до Китаю відбулася в травні.

Читайте також:

Кім Чен Ір таємно відвідав Китай

Лідер Північної Кореї таємно прибув до Пекіна

Бронепоїзд Кім Чен Іра перетнув кордон з Китаєм

Кім Чен Ір заховав "на чорний день" 4 млрд доларів у банках Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: