Кім Чен Ір знову переобраний головою КНДР

Лідер Північної Кореї займає посаду голови Нацкомітету оборони з 1992 року. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кім Чен Ір переобраний на посаду голови Національного комітету оборони КНДР.

Рішення про переобрання Кім Чен Іра було одноголосно ухвалене на першому засіданні Верховних зборів народних представників нового скликання. Серед заслуг Кім Чен Іра, що були озвучені при внесенні його кандидатури на цю посаду, окремо згадувався запуск супутника "Кванменсон-2". Чи був присутній сам Кім Чен Ір на засіданні Верховних зборів, не уточнюється.

Голова Національного комітету оборони - вища керівна посада в Північній Кореї. Кім Чен Ір беззмінно займає цю посаду з 1992 року. Він також є генеральним секретарем правлячої в КНДР Трудової партії.

Північна Корея в березні оголосила про намір вивести на орбіту супутник за допомогою ракети-носія "Инха-2". США та Південна Корея тоді запідозрили Пхеньян у спробі під прикриттям запуску супутника провести випробування балістичної ракети "Тхепходонг-2", що суперечить резолюції РБ ООН.

5 квітня КНДР повідомила про успішний запуск супутника, виведеного на орбіту за допомогою ракети "Инха-2". Проте США, Південна Корея, а пізніше і Росія заявили, що північнокорейського супутника на орбіті немає. За даними Південної Кореї, що відстежувала запуск, ракета з корисним вантажем впала в Тихий океан.

Читайте також:

Північнокорейська ракета "засвітилася" на фото і телебаченні

КНДР продовжить запускати супутники

Кім Чен Ір задоволений запуском північнокорейського супутника

Південна Корея та США: КНДР не виводила супутник на орбіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: