Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

У Півнійчній Кореї переобрано Кім Чен Іра на посаду генерального секретаря правлячої в країні Трудової партії Кореї.

Північнокорейського лідера Кім Чен Іра у вівторок, 28 вересня, переобрано на посаду генерального секретаря правлячої в країні Трудової партії Кореї.

У вівторок, 28 вересня, в Пхеньяні відкрилася перша за останні 44 роки партійна конференція, на якій буде, як очікується, зроблено перестановки в керівництві ТПК. Можливо, саме тоді буде названо ім'я наступника Кім Чен Іра.

Напередодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що північнокорейський лідер присвоїв своєму молодшому синові і можливому наступнику на посаді керівника країни Кім Чен Уну звання генерала.

Нагадаємо, наприкінці серпня Кім Чен Ір побував з візитом в Китаї. Під час поїздки 68-річний північнокорейський лідер висловив надію, що дружба між КНДР і Китаєм збережеться і при наступних поколіннях.

Крім того, він наголосив, що Північна Корея опинилася в непростій політичній ситуації, і тому передача естафети "наступному поколінню" є "важливою історичною місією".

Західні ЗМІ розцінили ці висловлювання Кім Чен Іра як непряме підтвердження швидкої передачі влади молодшому синові Кім Чен Уну.

Читайте також:

Північна Корея збирає найбільший військовий парад у своїй історії

Правляча партія КНДР відклала з'їзд через погане самопочуття Кім Чен Іра

Кім Чен Ір натякнув у Китаї, що його замінить син

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: