Кім Чен Іру надішлють в подарунок гроші на повітряних кулях

На день народження Кім Чен Іру надішлють повітряні кулі з грошима. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На день народження лідера Північної Кореї, 16 лютого, правозахисники з Південної Кореї надішлють йому подарунок: на повітряних кулях вони переправлять через кордон північнокорейські банкноти.

Пропагандистська кампанія націлена на підривання авторитету влади КНДР серед північнокорейського населення. На думку організаторів, банкноти повинні нагадати північнокорейцям про бідність існування пересічних громадян і про корумпованість влади.

Крім того, отримавши банкноти на повітряних кульках жителі Північної Кореї, які впродовж декількох років страждаючою від продовольчої кризи, зможуть купити собі необхідні продукти харчування.

Зі свого боку влада Південної Кореї виступила проти акції.

Нагадаємо, 30 січня КНДР несподівано анулювала всі двосторонні угоди, що стосуються припинення політичного і військового протистояння двох Корей.

У Сеулі побоюються, що дії правозахисників можуть спровокувати подальше загострення ситуації. Активістам погрожують в'язницею, проте вони заявили, що влаштують акцію, не дивлячись на заборону і загрозу покарання.

Це вже не перший випадок використання правозахисниками повітряних кульок для ведення пропаганди в КНДР. Раніше вони перекидали повітрям листівки з критикою влади.

Читайте також:
Північна Корея розірвала усі угоди з Південною Кореєю
Американська розвідка повідомила, що Кім Чен Ір одужав
Син Кім Чен Іра відмовляється від влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: