Кінець 30-річної диктатури: у Судані стався військовий переворот – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Армія планує очолювати країну у перехідний період.

Армія Судану захопила владу в країні після тривалих багатотисячних протестів проти диктатора Омара аль-Башира, який керував країною 30 років.

Про це повідомляє телеканал Al-Arabiya.

Державні ЗМІ Судану повідомили про те, що невдовзі військові вийдуть в ефір із "важливою заявою". Місцеві радіо постійно транслюють військові марші.

Джерела телеканалу зазначають, що було затримано близько 100 соратників аль-Башира та його самого. Наразі військові обговорюють створення владних органів для перехідного періоду.

Очевидці повідомляють, що на вулицях столиці Хартума їздить величезна кількість військової техніки, яка контролює будівлі основних владних органів країни. Окрім цього, також було закрито міжнародний аеропорт.

Нагадаємо, останніми днями антипрезидентські протести в Судані переросли у сутички. Тамтешні ЗМІ повідомляли про щонайменше п'ятьох загиблих і десятки поранених. Правоохоронці застосовували проти натовпу сльозогінний газ та водомети.

ВідеоТисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Тамтешні ЗМІ повідомляють про щонайменше 5 загиблих і десятки поранених. Масові акції проходять у центральних містах. Правоохоронці застосовують проти натовпу сльозогінний газ та водомети. Десятки тисяч активістів попри страх за своє життя вимагають звільнення нинішнього президента Омара Аль-Башира.

Тисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Залиште свій коментар

Вибір редакції