"Кінець світу" загнав сектантів під землю

Влада Пензи (Росія) контролює ситуацію і готова надати необхідну допомогу сектантам, які сховалися під землею в очікуванні "кінця світу".

Влада Пензи (Росія) контролює ситуацію і готова надати необхідну допомогу сектантам, які сховалися під землею в очікуванні "кінця світу", повідомив "РИА Новости" в понеділок по телефону представник обласних законодавчих зборів.

"Ситуація знаходиться під контролем. 16 листопада створена спеціальна робоча група з трьох чоловік, до якої увійшли депутати і співробітник апарату законодавчих зборів Пензенської області. 17 листопада вони виїжджали на місце", - сказав співробітник влади.

За його словами, затворники поки не зверталися по допомогу, тільки просять залишити їх у спокої.

"З їхнього боку ніякого прохання про допомогу не надходило, окрім прохання залишити їх у спокої і не порушувати права і свободу. Навіщо заважати людям жити? Це їхнє рішення", - сказав чиновник.

Він відзначив, що власті Пензенської області готові допомогти жителям землянки, якщо це буде необхідно, зокрема, медикаментами.

У Бековському районі Пензенської області 29 чоловік, зокрема четверо дітей, слідуючи своїм релігійним переконанням, запаслися продуктами і сховалися у викопаному ними підземному притулку, де чекають кінця світу, який, на їх думку, наступить в травні 2008 року. Вони загрожують спалити себе, якщо відносно них будуть прийняті насильницькі заходи.

Прокуратура Пензенської області порушила кримінальну справу за фактом "організації об'єднання, що робить замах на особу і права громадян" (частина 1 статті 239 КК РФ), що передбачає максимальне покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

"Отець Петро", керівник релігійної групи, члени якої замурували себе в підземному притулку в Пензенській області і чекають кінця світу, проходить обстеження в психіатричній клініці, повідомляє "РИА Новости" із слів прокурора Бековського району області Алевтини Волчкової.

"Петро Кузнецов був затриманий 15 листопада і знаходиться під підпискою про невиїзд. Зараз за рішенням суду він знаходиться в психоневрологічному стаціонарі", - сказала прокурор. Вона нагадала, що відносно лідера секти прокуратура порушила кримінальну справу по частині першої статті 239 КК РФ (організація об'єднання, що робить замах на особу і права громадян). "Отцю" загрожує покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: