"Кінець світу" загнав сектантів під землю

У Росії 29 людей забарикадувалися під землею й чекають на кінець світу. Вони погрожують спалити себе в разі спроби дістати їх силоміць.

У Беківському районі Пензенської області Росії 29 осіб, зокрема четверо дітей, слідуючи своїм релігійним переконанням, запаслися продуктами та сховалися у викопаному ними підземному притулку, де чекають на кінець світу, який, на їхню думку, наступить у травні 2008 року. Вони погрожують спалити себе, якщо стосовно них буде вжито насильницьких заходів.

Керівник цієї релігійної групи нині проходить обстеження в психіатричній клініці. Біля укриття чергують міліціянти, а сектанти все відмовляються виходити на поверхню.

Натомість пензенська влада заявляє,що контролює ситуацію й готова надати необхідну допомогу сектантам.

За словами представника обласних законодавчих зборів, затворники поки не зверталися по допомогу, тільки просять залишити їх у спокої. "З їхнього боку жодного прохання про допомогу не надходило, крім прохання залишити їх у спокої і не порушувати права та свободу. Навіщо заважати людям жити? Це їхнє рішення", - сказав представник законодавчих зборів.

Прокуратура Пензенської області порушила кримінальну справу за фактом "організації об'єднання, що здійснює замах на особу та права громадян". Стаття передбачає максимальне покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: