Кінокомпанія Disney придбала 21st Century Fox за 71 мільярд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер Disney володітиме права на "Сімпсонів", "Футураму", а також "Людей Ікс".

Кінокомпанія Walt Disney за 71 мільярд доларів придбала медіахолдинг 21st Century Fox з усіма його ексклюзивними правами.

Про це повідомляє прес-служба Disney.

"Це екстраординарний і історичний момент для нас - той, який створить значну довгострокову цінність для нашої компанії і наших акціонерів. Поєднання багатого творчого контенту Disney та 21st Century Fox і перевіреного таланту створює видатну глобальну розважальну компанію, здатну стати лідером в неймовірно динамічній епосі, яка трансформується", - заявив головний виконавчий директор The Walt Disney Company Роберт Айгер.

Таким чином, Disney отримає ексклюзивні права на мультсеріали "Сімпсони" та "Футурама", а також на такі відомі фільми як "Аватар" та "Люди Ікс". Окрім цього, до власності Disney перейде також і кіностудія 20th Century Fox та групу телеканалів Fox Networks Group, серед яких один із найбільш популярних новинних каналів у США Fox News.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року медіамагнат Руперт Мердок продав компанії Walt Disney Company активи студії 21th Century Fox, включаючи 39% акцій компанії у британській Sky.

ВідеоКомпанія Disney презентувала роботів-каскадерів, які згодом замінять людей

Роботи можуть орієнтуватися в повітрі і коригувати свій політ, щоб трюк виглядав реалістично. У компанії кажуть – спочатку почали розробляти робота у вигляді палиці, який згодом отримав руки, ноги, та інші риси гуманоїдної істоти. 

Компанія Disney презентувала роботів-каскадерів, які згодом замінять людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції