Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кинули в пакет і закопали живцем". У Китаї вбили кішку чоловіка, в якого була підозра на коронавірус`

Виявилося, що чоловік не був цілком здоровим.

У китайському місті Усі, провінція Цзянсу, дезінфектори вбили домашню кішку, поки в її господаря шукали смертоносний коронавірус з Уханя.

Про це 3 лютого повідомляє видання Daily Mail.

Зазначається, що чоловіка забрали до лікарні та з підозрою на зараження коронавірусом 2019-nCoV. За його словами. працівники житлово-комунальної служби пообіцяди, що кішку залишать на балконі, звідки її повинен був забрати його знайомий.

В результаті чоловік виявився здоровим і його відпустили додому. Однак коли він повернувся то помітив, що в квартирі вже побували так звані дизинфікатори. Вони спіймали кішку поклали в пластиковий пакет і заживо закопали неподалік.

Журналіст пекінської газети "Сінь Цзин Бао" зв'язався з житлово-комунальною службою та отримав підтвердження, що тварину дійсно вбили. Співробітники служби послалися на закон, що вимагає знищувати інфікованих тварин, і додали, що мешканці неодноразово вимагали розправитися з кішкою чоловіка, якого вони вважали зараженим коронавірусом.

Зазначимо, що станом на вечір 3 лютого коронавірус з Китаю підхопили майже 17 500 людей, 362 з них померли від ускладнень спричинених інфекцією.

Фотогалерея Лікарні за десять днів. Як в Ухані, який став епіцентром коронавирусу, будують госпіталі для заражених (9 фото)

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції