Киргизія попросила Росію охороняти стратегічні об’єкти

Тимчасовий уряд Киргизії побоюється , що "деструктивні сили", які стоять за заворушеннями на півдні Киргизії, можуть організувати диверсії на стратегічних об'єктах.

Тимчасовий уряд Киргизії попросив Росію забезпечити охорону стратегічних об'єктів на території республіки, в тому числі дамб. Про це заявив представник тимчасового уряду Емільбек Каптагаєв.

Каптагаєв висловив побоювання, що "деструктивні сили", які стоять за заворушеннями на півдні Киргизії, можуть організувати диверсії на стратегічних об'єктах, наприклад, греблі Токтогульского водосховища, прорив якої загрожує безпеці цілого регіону.

"Ми готові отримати допомогу для охорони подібних об'єктів. При цьому стабілізацією ситуації в країні повинен займатися саме тимчасовий уряд", - заявив Каптагаєв. Представник тимчасового уряду також не виключив, що "бандити", які організували безлади в Оші, які вже відпрацювали свої гроші і змінили дислокацію, відправившись на північ країни.

12 червня тимчасовий уряд Киргизії на чолі з Розою Отунбаєвою звернувся до Росії з офіційним проханням ввести миротворців, щоб якомога швидше припинити етнічні зіткнення на півдні країни. Російська влада відповіла на це прохання відмовою, назвавши те, що відбувається внутрішньою справою Киргизії. 14 червня з Росії до Киргизії були відправлені літаки з гуманітарною допомогою. Неофіційна інформація про можливе прибуття до Ош і Джалалабад російських десантників у результаті не підтвердилася.

Заворушення в Оші почалися 11 червня через локальні зіткнення між киргизькою і узбецькою молоддю. В результаті заворушень загинула 171 людина, 826 осіб госпіталізовано, 798 постраждалих отримали амбулаторну медичну допомогу.

Читайте також:

У Киргизії кількість жертв зіткнень зросла до 170 осіб

Узбекистан закрив кордон для біженців з Киргизстану

Очевидці бійні в Киргизії: з машин без номерів розстрілювали усіх без розбору

Бакієв у Білорусі розкаже, що відбувається в Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: