Киргизія попросила Росію ввести миротворців

Поки ще не ясно, про які саме миротворчі сили - ОДКБ або ШОС - йде мова. Це питання поки не визначено, оскільки ще не було прецеденту використання збройних сил цих організацій для миротворчих місій.

Тимчасовий уряд Киргизії на чолі з Розою Отунбаєвою 12 червня звернувся до Росії з проханням ввести миротворців для припинення масових заворушень та міжетнічних зіткнень між киргизами і узбеками в місті Ош.

"Із учорашнього вечора ситуація переходить через край, нам потрібен введення інших військових сил, щоб купірувати ситуацію. У зв'язку з цим ми звернулися за допомогою до Росії", - сказала Отунбаєва, відзначивши, що направила російському керівництву офіційний лист.

Поки ще не ясно, про які саме миротворчі сили - ОДКБ або ШОС - йде мова. Отунбаєва зазначила, що це питання поки не визначено, оскільки ще не було прецеденту використання збройних сил цих організацій для миротворчих місій.

Раніше заступник голови тимчасового уряду, виконуючий обов'язки міністра фінансів Киргизії Темір Сарієв визнав, що "через обмежені ресурси, у тому числі людські" владі Киргизії поки не вдається взяти місто Ош під контроль.

Тимчасовий уряд Киргизії звернувся до добровольців із закликом допомогти стабілізувати обстановку в Оші.

Заступник глави уряду, куратор силових структур Азімбек Бекназаров закликав офіцерів молодшого та старшого складу з числа колишніх співробітників міністерств оборони, внутрішніх справ, спецслужб, а також тих, хто пройшов службу в Афганістані надати допомогу тимчасовій владі республіки і жителям Оша і Ошської області.

Читайте також:

Тимчасовий уряд Киргизії перекидає на південь добровольців

Киргизькі демонстранти перервали трансляцію Чемпіонату світу з футболу

У Бішкеку молодь захопила автобуси і виїхала на південь Киргизії

"Кривава п'ятниця" у Киргизії: кількість загиблих перевищила 40 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: