Киргизія попросила шість держав затримати Бакієва

Киргизія звернулася до Росії, Казахстану, Білорусії, Великобританії, України й Узбекистану з проханням допомогти в затриманні Бакієва і його родини.

Киргизія звернулася до шести держав з проханням розшукати та затримати екс-президента країни Курманбека Бакієва, а також його родичів і людей з близького оточення.

Відповідні слідчі доручення направила Генеральна прокуратура Киргизії.

Доручення про затримання Курманбека Бакієва, його синів Марата і Максима і брата Жанибека, а також екс-глави Держслужби нацбезпеки Киргизії Мурата Суталінова, екс-прем'єра Даніяра Усенова і ще 14 осіб передані в правоохоронні органи Росії, Казахстану, Білорусії, Великобританії, України й Узбекистану.

Вони розшукуються в рамках розслідування кримінальних справ, порушених за фактами масового вбивства, яке мало місце 7 квітня 2010 року, а також економічних і посадових злочинів.

"За всім вищевказаним обвинуваченим МВС республіки заведені розшукові справи, вони оголошені в міждержавний і міжнародний розшук. Вони також числяться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу", - нагадало наглядове відомство Киргизії.

Раніше Білорусь відмовила Киргизії у видачі Бакієва. Сам Бакієв заявив, що не збирається повертатися на батьківщину і має намір знайти собі застосування в Білорусі, уточнивши, що хотів би зайнятися виробничою сферою.

Читайте також:

Киргизія відібрала імунітет у першого президента і вимагає його видачі

У Киргизії заарештували колишнього прем'єра

У Киргизії затримали брата екс-президента Бакієва

На південь Киргизії відправлять поліцейські сили ОБСЄ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: