Киргизька опозиція проведе мітинг попри заборону влади

Опозиціонери планують провести концерт для виборців, який переросте у мітинг. Влада дозволу на нього не давала.

Киргизька опозиція, не дивлячись на заборону районної і міської влади Бішкека, проведе за підсумками президентських виборів концерт для своїх виборців, який переросте в мітинг.

Про це заявив кандидат в президенти Киргизії від об'єднаної опозиції Алмазбек Атамбаєв.

Атамбаєв раніше назвав президентські вибори, що проходять в країні, нелегітимними і заявив, що відмовляється в них брати участь.

"Адміністрація району і мерія Бішкека не мають права нам відмовляти у проведенні концерту, тому ми його проведемо, і це буде концерт, що перейде в мітинг", - сказав Атамбаєв. За словами опозиціонера, його штаб готує відповідні листи на адресу міської і районної адміністрації Бішкека.

Влада мотивували відмову в проведенні концерту тим, що "проведення масових публічних заходів не повинне обмежувати права інших громадян", а також тим, що "запланований концерт порушує норми кодексу про вибори, що регламентують порядок проведення агітації".

Початок концерту планується на 22.30 за місцевим часом.

Нагадаємо, 23 липня у Киргизстані проходять вибори президента.

На цю посаду претендують 6 кандидатів, зокрема чинний глава держави Курманбек Бакієв та єдиний представник опозиції, колишній прем'єр, лідер Соціал-демократичної партії Алмазбек Атамбаєв.

Вперше в історії Киргизії президентські вибори проходять не у вихідний день. Тому законом дозволено виборцям голосувати на найближчій до місця роботи виборчій дільниці.

Крім того, вперше за останні 10 років вирішено відмовитися від процедури маркірування пальців виборців під час голосування.

Читайте також:

У Киргизії обирають президента

Південнокорейські депутати влаштували масову бійку

Росія веде переговори про створення військової бази в Киргизстані

Парламент Киргизстану схвалив угоду з США щодо створення "Манасу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: