Киргизька опозиція сформувала уряд народної довіри

Після вимоги скласти повноваження діючої влади, в Киргизії опозиція створила уряд нової довіри.

Киргизька опозиція сформувала уряд народної довіри, який очолила колишній міністр закордонних справ Роза Отунбаєва.

Раніше опозиція зажадала від влади складання повноважень. Ці вимоги були висунуті в ході переговорів з прем'єр-міністром країни Даніяра Усеновим.

Один з лідерів опозиції, голова партії "Ата-Мекен" Омурбек Текебаєв заявив, що опозиція бере на себе відповідальність за те, що відбувається в Киргизії. За його словами, найближчим часом будуть сформовані народні дружини, які займуться забезпеченням порядку. Він також повідомив, що полковник міліції у відставці Тураті Мадалбеков призначений комендантом Бішкека.

Повідомлялося, що у зв'язку з безладами в Киргизії президент Курманбек Бакієв залишив країну. Однак ця інформація була спростована. Джерело в оточенні глави держави повідомив журналістам, що Бакієв все ще перебуває в обложеному бунтівниками Будинку уряду.

Антиурядові акції в Киргизії почалися 6 квітня в місті Талас. Пізніше вони переросли у заворушення. У середу, 7 квітня, масові заворушення почалися в Бішкеку. За останніми даними штабу при міністерстві охорони здоров'я Киргизії, в результаті безладів загинули 30 людей, ще 300 людей отримали поранення. Опозиція заявила про 100 загиблих.

Читайте також:

Киргизькі опозиціонери вимагають передати їм владу

Киргизькі демонстранти пригнали БТР до Будинку уряду

В Бішкеку опозиція захопила парламент і штурмує Кабмін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: