Киргизстан хоче союзу з Росією

На Народному зібранні громадян Киргизстана обговорюватимуть ініціативу по створенню міждержавного союзу Киргизької Республіки і РФ.

Лідер Об'єднаного опозиційного фронту „За гідне майбутнє Киргизстана” екс-прем'єр Фелікс Кулов не виключає можливості політичного союзу Киргизстана з Росією. За його словами, 2 червня на Другому Народному зібранні громадян Киргизстана (Курултаї) обговорюватиметься ініціатива, внесена його групою, по створенню міждержавного союзу Киргизької Республіки і Російської Федерації на принципах конфедерації за умови збереження державності і національного суверенітету. 

На думку екс-прем'єра, люди вже проголосували за такий союз - не на словах, а на ділі -- працюючи в Росії, і тепер залишається це якимось чином оформити. Лідер опозиції вважає, що такий союз буде невигідний, перш за все, тому, хто знаходиться "у годівниці і обкрадає державу". На його думку, союз з Росією припускає "якісь форми контролю з єдиним бюджетом, єдиною політикою митниці, єдиним економічним простором і, можливо, єдиною валютою, а також він не виключає, що може бути і єдиний парламент”.

Для того, щоб реалізувати дану ініціативу, опозиціонери для скликання Всенародного референдуму для голосування з цього приводу, хочуть розпочати збір 300 тисяч підписів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: