Киргизстан заявив про пересування техніки Таджикистану до кордону: обстрілюють будинки людей

Дата публікації
Перегляди
3247
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киргизстан заявив про пересування техніки Таджикистану до кордону: обстрілюють будинки людей

Фото: Associated Press

Прикордонні підрозділи Киргизстану зайняли оборонні позиції.

Киргизькі прикордонники повідомляють, що Таджикистан пересуває військову техніку до кордону.

Про це з посиланням на прикордонну службу Державного комітету національної безпеки Киргизстану повідомляє видання 24.kg.

Зазначається, що прикордонні підрозділи Киргизстану зайняли оборонні позиції. Ситуацію в регіоні називають напруженою. "У напрямку таджицько-киргизького держкордону на території Таджикистану зафіксовано пересування військової техніки", - сказали в прикордонній службі.

У районі Арка Лейлекського району Баткенської області таджицькі військовослужбовці відкрили вогонь по будинках цивільних. Мешканців села раніше евакуювали. 

Як повідомлялося, Киргизстан і Таджикистан домовилися припинити бойові дії, які спалахнули на кордоні двох держав, відвести війська на місця їхньої дислокації і створити спільну робочу групу для переговорів. Відповідне рішення ухвалили на зустрічі робочих груп двох країн, яка відбулася 30 квітня.

Нагадаємо, 28 квітня на кордоні Киргизстану та Таджикистану сталася перестрілка між військовими. Конфлікт почався після того, як таджицька сторона стала встановлювати камери відеоспостереження на електричному стовпі біля пункту з розподілу води "Головний" в селі Кок-Таш Баткенського району. Місцеві жителі зажадали зняти її, але таджики відмовилися. Сторони почали закидати одна одну камінням, а незабаром почалася стрілянина. 

Новини світу: на кордоні між Киргизстаном і Таджикистаном лунають постріли, попри домовленості

Новини світу: на кордоні між Киргизстаном і Таджикистаном лунають постріли, попри домовленості

 

Наступна публікація