Китай готовий прийняти план спасіння економіки у 585 мільярдів доларів

За словами прем'єра Держради Китаю, уряд готовий надати економіці країни 585 млрд. дол. і створити 9 млн. робочих місць. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На з'їзді загальнокитайських зборів народних представників прем'єр Держради КНР Вень Цзябао заявив, що цей рік буде найскладнішим для економіки країни з початку тисячоліття.

Складність стану Китаю прем'єр пояснив світовою фінансовою кризою. Під час виступу перед парламентом, Вень Цзябао заявив про виділення на підтримку економіки країни 585 млрд. доларів. Ці гроші були обіцяні владою Китаю ще в листопаді минулого року. Не дивлячись на припущення, що прем'єр заявить про додаткове виділення коштів, цього не сталося.

Відкриваючи з'їзд, Вень Цзябао зазначив, що китайська влада сподівається на економічне зростання в 2009 році не нижче 8%. "У Китаї, країні, що розвивається, з населенням в 1,3 млрд. людей, необхідно підтримувати певний темп зростання економіки для збереження робочих місць в містах і провінції, збільшення доходів людей і забезпечення соціальної стабільності", - сказав прем'єр.

Перед початком з'їзду Вень Цзябао підтвердив намір влади країни боротися з безробіттям. "Ми зробимо все, що в наших силах, щоб стимулювати зайнятість", - зазначалося в заяві прем'єра, поширеного серед преси перед відкриттям з'їзду.

Особливі зусилля уряд має намір докласти в сфері працевлаштування студентів і робітників-мігрантів з сільських областей країни. В цілому в Китаї мають намір створити 9 мільйонів нових робочих місць. За підрахунками економістів дефіцит бюджету Китаю на 2009 рік складе близько 950 млрд. юанів (140 млрд. доларів).

Нагадаємо, Конгрес США затвердив план стимулювання американської економіки у розмірі 787 мільярдів доларів.

Читайте також:

Китай збільшує військові витрати

США підтримали споживачів кредитом у 200 млрд. доларів

Китай став найбільшим кредитором США

Китай звинуватив США у втручанні в свої внутрішні справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: