Китай легалізує трансвеститів

Китайське законодавство дозволить змінювати стать людям старше 20 років, які не одружилися.

Влада Китаю підготувала закон про операції зі зміни статі. У відповідному документі процедура позначена як "лікування статевої невідповідності".

Необхідність ухвалення закону викликана тим, що більшість китайських трансвеститів бояться лягати під ніж хірурга, вважаючи операцію незаконною. За словами розробників документа, на сьогодні в Китаї операцію за зміни статі провели лише дві тисячі транссексуалів, тоді як 400 тисяч трансвеститів чекають "законодавчої підтримки" для того, щоб змінити стать.

Новий документ дозволяє змінювати стать людям старше 20 років, які не одружилися.

"До операції пацієнт має бути трансвеститом не менше п'яти років, пройти річну консультацію у психотерапевта і отримати від лікаря довідку про те, що він дійсно трансвестит", - мовиться в законопроекті.

Крім того, бажаючий змінити стать повинен надати довідку з поліції про те, що він не притягувався до кримінальної відповідальності.

"Транссексуали є ізгоями в китайському суспільстві. Законодавча підтримка допоможе цим людям вийти в життя", - говорить медичний експерт Академії громадських наук КНР Цю Женьцзун.

Доктори підтримали ініціативу законодавців.

Читайте також:

Львівських геїв закидали яйцями

Американець-транссексуал народив другу дитину

Бійці "Беркута" відвідали найбільший гей-клуб України

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: