Китай обурений, що Індія не купує його іграшок

Уряд країни може звернутися до арбітражного суду.

Китайські іграшки
Фото: www.unfpa.org
Китайський уряд має намір заявити рішучий протест Індії у зв'язку з прийнятим нею рішенням про припинення на шість місяців імпорту іграшок з Китаю.

Про це заявив представник міністерства комерції КНР. Він також підкреслив, що Індія таким жестом порушує зобов’язання, які прийняла на себе при вступі в СОТ, тому КНР може подати позов в арбітражний орган організації.

Голова Всекитайськой асоціації виробників іграшок Го Чжоцай повідомив, що "Індія, хоча і не є основним експортним ринком Китаю, проте, вплив (її рішення) присутній, особливо воно позначається на підприємствах".

Китай останнім часом різко виступає проти протекціонізму в зовнішній торгівлі. Скорочення державою експорту традиційних товарів під впливом світової фінансово-економічної кризи веде до закриття орієнтованих на виробництво експортних товарів підприємств і зростання безробіття.

Так, як заявив 3 лютого на брифінгу начальник канцелярії ЦК КПК по роботі в селі Чень Чимін, в результаті нинішньої світової фінансово-економічної кризи близько 20 млн. китайських селян, які виїжджали на заробітки в міста, втратили роботу через закриття підприємств, що виробляють товари на експорт.

Індія оголосила про своє вирішення 23 січня цього року.

Читайте також:
Китайські іграшки затримали за співи
Китай відкликав ліцензії у виробників іграшок (відео)
Новорічні іграшки можуть стати причиною смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: