Китай озброюється проти США

За інформацією американської розвідки, КНР швидко озброюється та розробляє нову зброю для протистояння США.

Високі представники Китайської народної армії визволення
news.yahoo.com
США побоюються швидкої мілітаризації Китайської народної республіки.

Керівництво американської розвідки попередило конгрес про швидку модернізацію збройних сил КНР і про те, що Китай веде розробку нової зброї для того, щоб "кинути виклик потенціалові США".

"Пекін продовжує підкреслювати економічний розвиток і дружні взаємини зі своїми сусідами, але при цьому також продовжує свою програму швидкої військової модернізації, включно з рядом систем озброєнь, що їх розробляють, аби кинути виклик потенціалові США", - заявив у середу на слуханнях в американському конгресі у Вашинґтоні заступник директора національної розвідки США з аналітики Томас Фінґер.

"Піднесення Китаю й економічне процвітання регіону в цілому, за винятком Північної Кореї, є безпрецедентним викликом для Північно-Східної Азії, але в Азії, як і раніше, немає зрілих та інтегрованих механізмів безпеки за винятком двосторонніх угод про безпеку зі США", - сказав Фінґер.

Замдиректора національної розвідки заявив про це під час виступу перед конгресменами, в якому він тезово перерахував проблеми й регіони, що показують, за його словами, "розмах, складність і наслідки загроз і викликів", перед якими стоять США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: