Китай планує "сонячний" прорив

До 2010 року Китай планує виробляти та споживати половину світового обсягу водонагрівальних систем та води, нагрітою сонячною енергією.

У Китаї покриття діючих систем сонячного нагрівання води до 2010 року досягне 150 мільйонів кв. метрів, що на 50 відсотків більше за поточний рівень, – такий прогноз містить урядовий звіт.

Інститут Дослідження Енергії при Національній Комісії з Розвитку та Реформування у вівторок, 24 вересня, до Світового Сонячного Конгресу 2007 видав звіт "Ринки відновлюваної енергії та політики в Китаї".

Китай розраховує на більш ніж половину світового споживання води, нагрітої сонячною енергією, а також на половину світового виробництва сонячних водонагрівальних систем, зазначається у звіті.

До 2006 року покриття діючих у Китаї сонячних водонагрівальних систем пеервищило 100 мільйонів кв. метрів, чим користувалося більше 200 мільйонів людей. Обсяг річного виробництва досягнув 20 мільйонів кв. метрів у 2006р, на 2- відсотків більше, ніж попереднього року, ідеться у звіті.

У звіті також зазначається, що окрім сонячних водонагрівачів, у Китаї розробляють і інші пристрої на сонячній енергії, наприклад, опалювальні й охолоджувальні прилади, системи кондиціювання та опріснення морської води.

Робітники заводу в Джинані монтують баки, що використовуються в сонячних водонагрівальних системах
news.yahoo.com
Робітники заводу в Джинані монтують баки, що використовуються в сонячних водонагрівальних системах
Заступник голови ІДЕ Лі Джунфенг сказав, що Китай продовжить просувати й популяризувати інтеграцію в конструювання та спорудження будинків оснащення, що працює від сонячної енергії. Сонячні водонагрівачі ввійдуть у більшість домогосподарств у міській та сільській місцевостях.

"Використовуючи сонячну енергію, Китай може заощадити 50 мільйонів тон вугілля у 2010 році," підрахував Лі.

Замглави НКРР Черг Демінг раніше цього року повідомив, що скоро Китай оприлюднить примусову політику встановлення оснащення, що працює на сонячній енергії, в секторі будівництва.

Уперше за більше ніж 20 років, що пройшли з заснування Міжнародної Спілки Сонячної Енергії Світовий Сонячний Конгрес відбувається у Китаї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: