Китай поліпшить свої іграшки

Міністерство комерції КНР має намір вжити заходівпокращення якості іграшок китайського виробництва, повідомив офіційний представник відомства.

барбі
news.yahoo.com
Mattel відкликає свої іграшки по всьому світу
Міністерство комерції КНР спільно з іншими відомствами має намір вживати ефективних заходів, щоб забезпечити якість і безпеку вироблюваних у Китаї іграшок, заявив офіційний представник міністерства Ванґ Сіньпей.

Ці заходи включатимуть "посилення самодисципліни та нагляду за галуззю, допомога місцевим властям у навчанні виробників", сказав він на прес-конференції.

Ванґ Сіньпей зазначив, що більшість китайських іграшок виробляється згідно з представленим імпортером дизайном, технологіями і вимогами до якості. За його словами, виявлені нещодавно проблеми в ряді партій іграшок пов'язані не лише з "поганим наглядом за якістю в процесі виробництва, але й недостатнім контролем з боку імпортерів і покупців".

Раніше американська компанія Mattel заявила, що відкликає іграшки по всьому світу через підвищену концентрацію в них свинцю. За рішенням американських властей у США була відкликана партія з 967 тисяч іграшок. Серед них - ляльки, зокрема Barbie, машинки Sarge ("Сержант") з комплекту за мотивами мультфільму Cars ("Тачки") та інші.

Власник китайської компанії "Лі Да Ваньцзюй", на фабриках якої були вироблені іграшки для Mattel, пофарбовані фарбою з підвищеним вмістом свинцю, 11 серпня наклав на себе руки.

Наприкінці першої декади серпня Держуправління КНР з контролю за якістю, інспекціям і карантинним заходам заявило, що китайські виробники робили свою роботу відповідно до вимог імпортерів, і іграшки відповідали американським правилам і стандартам на час виробництва.

Як заявив представник китайської установи, іноземні власники торгових марок повинні удосконалювати дизайн іграшок і контроль за якістю продукції.

Китай експортував у 2006 році іграшок на 7 мільярдів доларів, що більше показника 2005 року на 7,5%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: