Китай посилив контроль над іграшками

Китай випробував нові методи контролю безпеки над виготовленням продукції, а саме, що стосується іграшок, які експортуються за кордон.

Державне управління за контролем якості КНР і Національна карантинна інспекція КНР провели семінар в південній провінції Гуандун, де були випробувані нові методи контролю безпеки над виготовленням продукції, а саме, що стосується контролю та перевірки іграшок, які експортуються за кордон, повідомляє агентство „Сіньхуа”.

Понад тисяча делегатів зі всього Китаю і з-за кордону (Європа і США) - чиновники і представники іграшкового бізнесу приїхали в південну провінцію Гуандун, щоб взяти участь 11-12 жовтня в практичному семінарі, який організував уряд Китаю на вимогу імпортерів китайської продукції з Європи і США.

Під час семінару учасники на практиці навчилися методам оперативної експертизи іграшок, що експортувалися, на зміст свинцю та інших небезпечних матеріалів. Учасники форуму також були повідомлені про зміну процедури відозви неякісної продукції, що дозволить підсилити заходи безпеки відносно потенційно небезпечних іграшок.

Після серії скандалів, в яких були замішані китайські виробники іграшок, зокрема, відозви іграшок американської компанії Mattel, які виготовляються в Китаї, з серпня 2007 року уряд КНР був вимушений ввести нові жорсткіші заходи контролю над якістю продукції, що експортувалася.

Зокрема, відкликана із США в серпні цього року партія китайських іграшок із змістом свинцю на 13% перевищувала допустимий рівень за санітарними нормами, що існують в США, повідомило „Сіньхуа”.

Новий комплекс заходів передбачає не тільки строгішу експертизу над виготовленими іграшками, але і також повну перевірку по всій країні всього асортименту споживчої продукції, призначеної на експорт за кордон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: