Китай скоротить армію на 700 тисяч військових

КНР модернізує свої збройні сили. В рамках цього буде зменшено кількість сухопутних військових та збільшено склад повітряних і морських сил.

Народно-визвольна армія Китаю за два-три найближчі роки скоротиться на 700 тисяч людей.

Скорочення пройде в рамках реформи, мета якої - зробити китайську армію сучасною і високотехнологічною.

Про це повідомили джерела в збройних силах КНР.

Скорочення, в першу чергу, стосуються сухопутних військ. Одночасно Китай має намір збільшувати чисельність особового складу своїх ВПС і ВМС. За словами одного з джерел, на службу туди будуть брати більше людей з вищою освітою.

Зараз чисельність китайської армії становить приблизно 2,3 мільйона людей. Якою вона буде після закінчення військової реформи, точно невідомо.

Армія КНР на даний момент є найбільшою в світі. Для порівняння, чисельність армії США, що займає друге місце, складає 1,5 мільйона людей. Коли про скорочення армії буде оголошено офіційно, невідомо. Спочатку реформа повинна отримати остаточне схвалення в Центральному військовому раді Китаю, який очолює голова КНР Ху Цзіньтао.

За останній час армія Китаю стала більш активно брати участь у зарубіжних операціях: так, китайські кораблі були відправлені в Аденську затоку для захисту торговельних судів від піратів. У березні повідомлялося, що армія закінчила навчання офіцерів-піарників, які будуть займатися пропагандою дій армії в усьому світі.

1 жовтня, коли КНР святкуватиме своє 60-річчя, армія країни проведе парад, на якому планує продемонструвати 52 нових зразка озброєння та військової техніки, розроблених на основі власних технологій.

Фотографії з генеральної репетиції параду вже потрапили в розпорядження військових фахівців, які підтвердили, що Пекіну дійсно вдалося розробити ряд нових образів озброєння і військової техніки, а деякі з них удосконалити.

Читайте також:

Китай закликав не нагнітати ситуацію навколо ядерної програми Ірану

Китай знову закрив Тибет для туристів

Китай та США розв'язали торгову війну

Китай кинув 7 тисяч чиновників на боротьбу з уйгурськими повстанцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: