Китай став горою за свою продукцію

Китай виражає рішучий протест проти розповсюдження деякими іноземними ЗМІ повідомлень, що зловмисно порочать якість вироблених в Китаї товарів.

Китай
Фото - photoatlas.com
У Китаї обурені повідомленнями іноземних ЗМІ, які порочать марку "вироблено у Китаї", мовиться в поширеному Мінкомерції КНР інтерв'ю заступника міністра Гао Хучена. 

"Ми висловлюємо рішучий протест проти повідомлень, які ні на чому не засновані, які видають брехню за істину, які висмоктані з пальця", - заявив зам міністра. 

Як приклади таких повідомлень Гао Хучен назвав статті про те, що китайські виробники додають у фаст-фуд гормональні препарати, внаслідок чого нібито у одного шестирічного хлопчика виросли вуса, статті, що закликають ввести спеціальний знак для товарів - "вироблено не в Китаї". 

"Те, що в нинішній глобальній економіці, що швидко розвивається, як і раніше з'являються спроби безпідставно обчорнити китайські товари...поставити нові перешкоди на шляху китайської продукції, викликає крайній жаль ", - сказав Гао Хучен. 

Він одночасно визнав, що проблема якості і безпеки китайських товарів існує і її не можна повністю врегулювати. Урядовець проте додав, що якість китайської продукції постійно росте і зараз навіть в ніші товарів класу люкс товари з маркою "вироблено в Китаї" зустрічаються всюди. 

"У питанні якості і безпеки товарів взаємні звинувачення не сприяють рішенню проблем, ефективним шляхом є зміцнення співпраці", - сказав Гао Хучен. 

Він нагадав, що 58% всього китайського експорту складає продукція, вироблювана на підприємствах з участю іноземного капіталу. "Вироблено в Китаї" насправді також означає "вироблено у світі", - додав він. 

З березня 2007 року ряд західних, перш за все американських, ЗМІ почали регулярно публікувати повідомлення про недоброякісних китайських виробників. 

У ряді випадків наводилися факти отруєння і навіть загибелі людей, що користувалися виробленими в КНР товарами, наприклад, зубною пастою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: