Китай вперше опублікував дані про загиблих від землетрусу школярів

Китай вперше опублікував дані про число школярів, загиблих в 2008 році при землетрусі в провінції Сичуань. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

До річниці руйнівного землетрусу в провінції Сичуань, Китай вперше опублікував дані про число загиблих школярів. Згідно з офіційними даними, загиблими вважаються 5335 учнів.

Раніше батьки загиблих школярів заявляли, що причиною загибелі великого числа дітей стали недоліки конструкції і брак при будівництві. За їх словами, школи були повністю зруйновані, тоді як багато будівель в окрузі встояли або отримали значно менші пошкодження. На думку батьків, будівництво шкіл проходило з порушеннями, а причиною цьому була корупція серед чиновників.

Влада КНР перешкоджала проведенню батьками загиблих школярів акцій протесту. Згодом їм пропонували грошові компенсації в обмін на їх мовчання.

Згідно даним влади, в провінції Сичуань доведеться знову відбудувати 3340 шкіл для нормалізації освітнього процесу. Держава пообіцяла, що 95 відсотків школярів до кінця року вчитимуться в нормальних будівлях, а не в наметах або тимчасових спорудах. Повністю відбудову шкіл планують завершити до весни 2010 року, повідомляє The China Daily. Контроль за спорудою і реконструкцією будівель був значно посилений.

Нагадаємо, всього в результаті землетрусу магнітудою 7,9, події 12 травня 2008 року, загинули 68712 людей. При цьому тіла приблизно 18 тисяч досі не знайдено; ці люди офіційно вважаються загиблими.

Читайте також:

У Китаї загинуло майже 70 тисяч людей

На руїнах після землетрусу в Китаї звели парк розваг

Збитки від землетрусу в Китаї перевищили 146 млрд. дол.

В Сичуані пошкоджена 391 дамба

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: