Китай заборонив експорт шкідливих іграшок

Китайський уряд заборонив експорт іграшок Bindeez і Aqua Dots, при виготовленні яких використовувалися небезпечні хімікати.

Китайський уряд заборонив експорт іграшок під торговими марками Bindeez і Aqua Dots, при виготовленні яких використовувалися небезпечні хімікати, передає корпорація ВВС.

Таке рішення китайська влада ухвалила після того, як США, Австралія й деякі інші країни заборонили продавати Bindeez і Aqua Dots. Ці іграшки є набором різнокольорових фішок, з яких діти можуть складати різні узори і малюнки. Отриману картинку можна облити водою, тоді вона застигне.

З'ясувалося, що фішки були покриті токсичною речовиною, яка при потраплянні до шлунку перетворюється на заборонений препарат під назвою GHB, який викликає сонливість і різко підсилює дію алкоголю.

За даними місцевих ЗМІ, поліція Китаю опечатала партії "небезпечних іграшок" на фабриках, де їх виробляли, та розпочала розслідування.

У США через отруєння небезпечним хімікатом, який містили іграшки, було госпіталізовано дев'ятеро дітей, двоє з них на певний час упали в кому, проте вже вийшли з неї. В Австралії жертвами небезпечної іграшки стало четверо дітей, а в Новій Зеландії - двоє. У всіх потерпілих дітей було запаморочення та з'являлася сонливість.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: