Китай звинуватив США у втручанні в свої внутрішні справи

Пекін заявляє, що дотримується прав людини, а Вашингтон (який стверджує протилежне) просто лізе не у свої справи.

Офіційний Пекін звинуватив Вашингтон у використанні теми громадянських свобод для втручання у внутрішні справи інших країн.

Така заява була оголошена після публікації 25 лютого Держдепартаментом США щорічної доповіді про дотримання прав людини в більш ніж 190 країнах світу.

В цьому документі містилася негативна оцінка стану з правами людини в Китаї, Росії та деяких інших державах. Зокрема стверджувалося, що за минулий рік у певних регіонах Китаю, таких як Тибет, права людини стали ще більше порушуватися.

КНР спростував критичні заяви. Державне інформаційне агентство "Сіньхуа" назвало висновки доповіді "безпідставними" і "безвідповідальними". Крім того, наголосив Пекін, в документі проігноровані особливості історичного розвитку країни, а також той факт, що реальний прогрес КНР в області захисту прав людини визнаний світовою спільнотою.

Нагадаємо, публікація доповіді відбулася незабаром після візиту до Китаю держсекретаря США Гіларі Клінтон, яка дала зрозуміти, що питання дотримання прав людини не мають заважати співпраці двох країн в області економіки і контролю за зміною клімату.

Читайте також:

Конгрес США послабив блокаду Куби

ЦРУ: Кім Чен Ір зберігає контроль над Північною Кореєю

У Китаї оголошено "офіційну сексуальну революцію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: