Китайське центральне ТБ заговорило російською

Основу мовлення російськомовної версії складають інформаційні програми.

Центральне телебачення Китаю в четвер розпочало мовлення російською мовою. Про це повідомляється на офіційному сайті каналу CCTV. Телеканал має намір познайомити своїх глядачів з сучасним Китаєм і зміцнити культурне співробітництво з жителями інших країн.

Центральне телебачення Китаю також здійснює мовлення китайською, англійською, французькою, іспанською та арабською мовами.

Основу мовлення російськомовної версії складають інформаційні програми. На каналі також транслюються розважальні та культурно-пізнавальні передачі.

Телеканал веде мовлення цілодобово. На початковому етапі його роботи програми будуть передаватися у форматі "4х6", тобто за добу будуть передаватися чотири сітки по шість годин. Новинні та інформаційні повідомлення будуть оновлюватися кожну годину, а інші програми повторяться в чотирьох сітках.

У майбутньому планується поступове збільшення числа програм.

Представники CCTV вважають, що основою аудиторії нової версії каналу стануть жителі країн СНД та інших регіонів, де представлено російськомовне населення. Вони відзначають, що цього року відзначається шістдесятиріччя з моменту встановлення китайсько-російських дипломатичних відносин, а також Рік російської мови в Китаї.

Читайте також:

Китай кинув 7 тисяч чиновників на боротьбу з уйгурськими повстанцями

Китай починає масове виробництво вакцини проти грипу A/H1N1

Китай із великої любові до України подарував Києву 3 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: