Китайські шахтарі прожили 25 днів в затопленій шахті

25 днів без світла і їжі вдалося протриматися трьом гірникам після обвалення шахти в китайській провінції Гуй-Чжоу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Китайські рятувальники виявили трьох живих шахтарів, зниклих 25 днів тому, коли їх шахту затопило. Доля ще 12 шахтарів як і раніше невідома.

Рятувальники пробилися в завалений тунель в неділю. Там вони побачили трьох чоловік, що тримали в руках ліхтарі. Протягом всього цього часу вони пили брудну воду, яка просочувалася з-під землі і жували вугілля, щоб задавити відчуття голоду.

Шахтарі були доставлені в госпіталь, їх стан не викликає побоювання. Проте за ними встановлено постійний нагляд. Чоловіки дуже ослабли без їжі.

Нагадаємо, шахта була затоплена 17 червня. У ній знаходилося 16 чоловік, тіло одного з них знайшли через тиждень. Про долю ще 12 шахтарів доки нічого невідомо.

Китайські вугільні шахти - одні з найнебезпечніших в світі. В середньому щодня на видобутку вугілля в КНР гине 13 чоловік. Більшість інцидентів відбуваються через порушення техніки безпеки, відсутності необхідної вентиляції і протипожежного устаткування.

Читайте також:

Вибух на індонезійській шахті: загинули 26 гірників

У Китаї загинули шахтарі

У закритій шахті невідомим газом отруїлися п’ятеро людей

З луганської шахти евакуюють 400 гірників

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: