Китайський урядовець втратив посаду через любов до тютюну та дорогих годинників

Китайського урядоця позбавили займаного поста після того, як місцеві користувачі Інтернету опублікували фотографії, на яких він палив дорогі сигарети і носив дорогий годинник.

Любов до дорогого годинника і елітного тютюну коштувала китайському урядовцю репутації і крісла в уряді міста Нанкин провінції Цзянсу, повідомляє у понеділок китайське агентство Синьхуа.

Чжоу Цзюген, який очолював Управління у справах нерухомості району Цзяннін адміністративного центру провінції Цзянсу міста Нанкин (Нанцзін) був позбавлений займаного поста після того, як місцеві користувачі Інтернету опублікували фотографії, на яких він палив дорогі сигарети і носив дорогий годинник.

Сигарети "Нанкин", ціна яких досягає 150 юанів (22 доларів) за пачку, і годинник фірми Vacheron Constantin вартістю понад 14,5 тисячі доларів викликали небувалий гнів користувачів Інтернету і привернули увагу контролюючих органів. Їм також вдалося з'ясувати, що на роботу "слуга народу" їздив на кадилаку.

Суспільна увага була привернута до особи Чжоу Цзюгена після того, як він дозволив собі вислів про те, що "продавців нерухомості слід карати за продажі квартир за заниженими цінами", повідомляє джерело.

Гарячі дебати, що розвернулися після цієї заяви, привели до публікації розсердженими користувачами Інтернету фотографій, які спричинили підозри Чжоу в корупції.

Як повідомляє агентство, в результаті урядовець був позбавлений посади "за підозрою в розкраданні державних коштів", які він витрачав на предмети розкоші.

Протягом останніх років влада Китаю ведуть активну боротьбу з корупцією. Витрачання державних коштів узято під строгий контроль, але ліквідовувати нецільове використовування бюджетів вдається нелегко.

Згідно з обнародуваними у понеділок даними верховного національного аудитора Китаю, загальний об'єм нецільового використовування бюджетних коштів в Китаї з січня по листопад 2008 року перевищив 8,3 мільярдів доларів.

Згідно із законом в Китаї розкрадання державних коштів в крупних масштабах карається смертю.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: