Китайського поліцейського, який напився до смерті, оголосили героєм революції

Китайський поліцейський, який напився до смерті на корпоративі, отримав звання героя революції та визнаний таки, що загинув при виконанні службових обов'язків.

Чень Лушен. Фото chinadaily.com.cn
Чень Лушен. Фото chinadaily.com.cn
Китайський дорожній поліцейський, котрий напився до смерті на офіційному вечері, проголошений героєм революції. Поліцейському, котрий не розрахував свою норму, отримав звання як такий, що загинув при виконанні службових обов'язків.

Рішення було прийнято після того, як сім'я загиблого служителя порядку поскаржилася на недостатню суму компенсації. Звання героя революції дозволить родичам домогтися більшої матеріальної допомоги.

38-річний Чень Лушен помер у Шеньчжені в жовтні 2009 року під час офіційного банкету. Він мав погану славу за свою здатність вживати алкоголь у надзвичайно великих кількостях. Лушен був буквально "атакований" організаторами заходу, які один за одним просили його спустошити келих. Після того, як поліцейського вирвало, його посадили на диван у зоні для відпочинку, де через деякий час він був знайдений бездиханним і з обличчям фіолетового кольору. Лушен був доставлений в лікарню, де згодом помер від задухи.

величезна кількість алкоголю на офіційних та бізнес-обідах в Китаї увійшли в звичку. На бенкетах чиновники і бізнесмени наполегливо пригощають гостей міцними напоями, після чого кричать "ган беї!", що в дослівному перекладі означає "спустошив стакан!".

У листопаді цього року секретар Комуністичної партії села Сяоган помер після переговорів з інвесторами, під час яких було випито велику кількість алкоголю. У липні 2009 року від серцевого нападу помер 47-річний заступник розпорядника водними ресурсами провінції Сіньчжоу. Напад також був викликаний надмірним вживанням міцних напоїв.

На офіційні банкети в Китаї щорічно витрачається близько 73 мільярдів доларів.

Читайте також:

Тимошенко ввела доплати для "справжніх героїв"

БЮТ вимагає до кінця року дати Бандері звання Героя України

Заступника Черновецького нагородили хрестом Симона Петлюри

Ющенко та СБУ нагородили Рабиновича орденами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: